ZAPYTANIE O UBEZPIECZENIE

Rodzina jest dla Ciebie największą wartością. Dlatego chcesz, by była ona zawsze szczęśliwa i bezpieczna. Wiesz jednak, że w życiu zdarzają się różne historie i pewnych rzeczy nie można uniknąć. Można jednak przygotować się na ich skutki.
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), NNW grupowe, NNW wypadkowe, pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne.
Ubezpieczenia mieszkań, domów, domów w budowie, domów letniskowych, nagrobków, ogrodzeń, altanek, piwnic, garażów, ubezpieczenia pod kredyt, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ubezpieczenia ochrony prawnej i assistance domowy.
Obowiązkowe ubezpieczenie OC, Auto Casco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), assistance, ubezpieczenie szyb samochodowych, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie utraty zniżek w OC lub AC, pakiety dla młodych kierowców.
Ubezpieczenie floty obejmuje wszystkie pojazdy wraz z ich wyposażeniem. Możliwe jest wykupienie tylko polisy OC lub stworzenie pakietu składającego się z kilku ubezpieczeń. Dzięki ubezpieczeniu floty firma nie musi ubezpieczać każdego pojazdu z osobna, a jedynie wykupuje polisę zbiorową dla wszystkich posiadanych pojazdów.
Ubezpieczenia majątku firmy, maszyn i urządzeń, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy (w tym OC firmy budowlanej, zakładu kosmetycznego, gastronomii), ubezpieczenie gotówki w transporcie oraz w kasie, cargo, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców.
Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody pozostające w związku z wykonywaniem czynności zawodowych przez Ubezpieczonego, określonych w umowie ubezpieczenia.
Ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków za granicą, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, ubezpieczenie kosztów poszukiwania i ratownictwa, ubezpieczenia dla osób pracujących za granicą.

Zapytanie ofertowe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.


Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu!


Szukasz taniego OC?
Chcesz ubezpieczyć mieszkanie?
Wyjeżdżasz na wakacje?
Prowadzisz Firmę?

Sprawdź naszą ofertę

Ten wyrok Sądu Najwyższego to korzyść dla każdego, kto miał wypadek
6 Czerwca 2018

Sąd Najwyższy wskazał, że poszkodowany może, według swojego wyboru, żądać od ubezpieczyciela zapłaty kosztów hipotetycznej naprawy albo zapłaty odpowiedniej sumy ustalonej zgodnie z metodą różnicy - napisała "Rz". Dodano, że roszczenie o zapłatę odszkodowania, i jego zakres, nie zależy od tego, czy poszkodowany dokonał naprawy ...czytaj dalej


Bankructwo biura turystycznego nie przeszkodzi w urlopie
17 Maja 2018

Turysta, który wyjedzie na wczasy z biurem podróży, będzie mógł dokończyć pobyt zgodnie z umową, nawet jeżeli biuro to zbankrutuje - to jeden z przepisów ustawy dot. organizowania imprez turystycznych, który będzie obowiązywał od 1 lipca br. ...czytaj dalej


Wojna cenowa na rynku polis mieszkaniowych
19 Lutego 2018

Wybór odpowiedniej polisy nie należy do najłatwiejszych zadań. Na rynku jest szeroki wachlarz ubezpieczeń różniących się wariantami, zakresem ochrony czy dodatkowymi usługami. Wszystko to wpływa na wielkość składki, jaką przyjdzie nam zapłacić ...czytaj dalej