ZAPYTANIE O UBEZPIECZENIE

Rodzina jest dla Ciebie największą wartością. Dlatego chcesz, by była ona zawsze szczęśliwa i bezpieczna. Wiesz jednak, że w życiu zdarzają się różne historie i pewnych rzeczy nie można uniknąć. Można jednak przygotować się na ich skutki.
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), NNW grupowe, NNW wypadkowe, pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne.
Ubezpieczenia mieszkań, domów, domów w budowie, domów letniskowych, nagrobków, ogrodzeń, altanek, piwnic, garażów, ubezpieczenia pod kredyt, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ubezpieczenia ochrony prawnej i assistance domowy.
Obowiązkowe ubezpieczenie OC, Auto Casco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), assistance, ubezpieczenie szyb samochodowych, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie utraty zniżek w OC lub AC, pakiety dla młodych kierowców.
Ubezpieczenie floty obejmuje wszystkie pojazdy wraz z ich wyposażeniem. Możliwe jest wykupienie tylko polisy OC lub stworzenie pakietu składającego się z kilku ubezpieczeń. Dzięki ubezpieczeniu floty firma nie musi ubezpieczać każdego pojazdu z osobna, a jedynie wykupuje polisę zbiorową dla wszystkich posiadanych pojazdów.
Ubezpieczenia majątku firmy, maszyn i urządzeń, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy (w tym OC firmy budowlanej, zakładu kosmetycznego, gastronomii), ubezpieczenie gotówki w transporcie oraz w kasie, cargo, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców.
Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody pozostające w związku z wykonywaniem czynności zawodowych przez Ubezpieczonego, określonych w umowie ubezpieczenia.
Ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków za granicą, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, ubezpieczenie kosztów poszukiwania i ratownictwa, ubezpieczenia dla osób pracujących za granicą.

Zapytanie ofertowe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.


Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu!


Szukasz taniego OC?
Chcesz ubezpieczyć mieszkanie?
Wyjeżdżasz na wakacje?
Prowadzisz Firmę?

Sprawdź naszą ofertę

DOKUMENTY DO POBRANIA

Wzór umowy kupna/sprzedaży pojazdu - pobierz


Wzór wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC - pobierz


Wzór wniosku o zwrot składki - pobierz